PETICE TREFILA HŘEBÍK NA HLAVIČKU

Na náš podnět došlo k jednání s novým majitelem budovy bývalého JZD a přilehlých pozemků, Ing. Tomášem Hlavičkou, ze společnosti Zlínské stavby a.s.

Na zastupitelstvu dne 8.1. 2018 je potvrzen Tomášem Hlavičkou podnikatelský plán ubytovny, stavebního dvora, skladování  stavebního materiálu a parkování stavební techniky. Za účasti desítek občanů zaznívá záměr, na který jsme v petici upozorňovali. (Petice je k nahlédnutí zde na webu ZDE, nebo v kanceláři starosty).

Jednání je velmi bouřlivé. Na jednání je jasně vyrozuměno, že občanům tento záměr nepřinese ani nová pracovní místa, ani jiné výhody. Odpor občanů je obrovský.

O co bouřlivější jsou reakce na toto jednání ze stran občanů, o to tišší jdou informace z vedení obce. Na oficiálním webu Brezuvky.cz nenajdete k tomuto tématu žádné informace. Zákonitě se každý ptá, proč obec mlčí a neinformuje. Začíná vznikat řada dezinformací a polopravd.

Ověřit, jaký existuje záznam z jednání můžete na oficiálních „mlčících“ stránkách obce zde ZDE

Je zarážející, že obec o tak důležité schůzce ve svém zápisu ze schůze neinformuje. Byla to více než hodinová diskuze, která potvrdila, že ubytovna není žádná fáma.

 

 

 

 

Martin Charvát

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *