KDO JSME?

Martin Charvát, František Tobolák, Vlastimil Schmied, jsou členové petičního výboru petice Bezpečné Březůvky. Jsme otcové od rodin, zastupujeme své děti a manželky, včetně dalších několika stovek obyvatel obce Březůvky, kteří podepsali petici proti vzniku ubytovny. Naším záměrem je objektivní informování občanů obce o vývoji petice Bezpečné Březůvky, upozorňující na rizika spojená s výstavbou ubytovny a budování stavebního dvora v centru obce. Bydlíme v těsné blízkosti plánovaného objektu a jsme si plně vědomi rizik ubytovny v centru obce.  Petici si můžete přečíst zde PETICE BEZPEČNÉ BŘEZŮVKY

I přes naše protesty a petici v obci Březůvky skutečně ubytovna vznikla. V průběhu času se k nám přidali další nespokojení občané a sympatizanti – Radim Lindovský, Ing. Pavel Kadlček, Ing. Martin Žůrek, Bc. Lenka Mališková a další. Následně jsme postavili kandidátku do komunálních voleb s názvem CHCEME ZMĚNU. Ve volbách jsme v obci získali jako strana druhý nejvyšší počet hlasů. Martin Charvát a František Tobolák se tak stali zastupiteli.

PROČ WEB BREZUVKY.INFO?

Na oficiálním webu obce brezuvky.cz nejsou k této záležitosti žádné informace. Tento web vznikl za účelem poskytování informací, včetně možnosti otevřeně dokumentovat komunikaci se zastupitelstvem obce Březůvky a starostou Jiřím Krajčou. Náš web tak supluje informace, které vedení radnice svým občanům neposkytuje. Naší snahou není někoho pomlouvat nebo dehonestovat, jen smysluplně informovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *